Młodzi piłkarze rywalizowali w Zbójnie. Za nami II Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
Wydarzenie było pierwszą imprezą towarzyszącą tegorocznemu Świętu Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego. Turniej zorganizowały Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Golubiu-Dobrzyniu oraz Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Wielgiem. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn reprezentujących placówki z różnych części regionu.
Na boisku nie brakowało zaciętych pojedynków, efektownych akcji i piłkarskich emocji. Ostatecznie najlepszą drużyną turnieju okazał się zespół FC Wzgórze Gdańsk, który sięgnął po zwycięstwo po bardzo dobrej grze przez całe zawody.
Klasyfikacja końcowa turnieju
- FC Wzgórze Gdańsk
- CPDiPR Grudziądz
- Lubieńskie Lwy
- Debeściaki Wydrzno
- Bąkowskie Orły
- Anioły Wielgie
- POW Książki
- Dom Dziecka w Brodnicy

