Młodzi piłkarze rywalizowali w Zbójnie. Za nami II Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

2026-05-12
Młodzi piłkarze rywalizowali w Zbójnie. Za nami II Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
Młodzi piłkarze rywalizowali w Zbójnie. Za nami II Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
Kategoria:   kategoria 1

Wydarzenie było pierwszą imprezą towarzyszącą tegorocznemu Świętu Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego. Turniej zorganizowały Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Golubiu-Dobrzyniu oraz Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Wielgiem. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn reprezentujących placówki z różnych części regionu.

Na boisku nie brakowało zaciętych pojedynków, efektownych akcji i piłkarskich emocji. Ostatecznie najlepszą drużyną turnieju okazał się zespół FC Wzgórze Gdańsk, który sięgnął po zwycięstwo po bardzo dobrej grze przez całe zawody.

Klasyfikacja końcowa turnieju

  1. FC Wzgórze Gdańsk
  2. CPDiPR Grudziądz
  3. Lubieńskie Lwy
  4. Debeściaki Wydrzno
  5. Bąkowskie Orły
  6. Anioły Wielgie
  7. POW Książki
  8. Dom Dziecka w Brodnicy